Ілля Кива: Дії влади з непрофесійних перетворилися в злочинні

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Непрофесійна і некомпетентна влада за рік правління перетворилася в корупційну і злочинну. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

"Сьогодні дії влади по відношенню до свого народу - це вже злочинні і зрадницькі дії зграї, яка дісталася до вищих посад і всіма силами знищує майбутнє нашої країни. За рік вони зуміли зробити все - поглумилися над Конституцією, продали землю, знищили економіку, продовжили курс руйнування медицини, системи освіти, зміцнили зовнішнє управління, обнулили можливість повернення миру", - сказав він.

Ілля Кива також вказав на факти корупції, пов'язані з топ-чиновниками: "Ми всі свідки непрофесіоналізму, бажання наживи, корупційних схем, які формуються ОП і зміцнюються СБУ - з бюджету вимиваються мільярди гривень на офшорні рахунки. Це свавілля і хаос вже не можна приховати за барвистими гаслами і роликами. Ще вчора я їх називав лицедіями і клоунами, а сьогодні я їх викриваю в злочинах по відношенню до свого народу, до опозиції, до демократичних процесів і державної системи", - сказав нардеп.

Політик зазначив, що у представників влади немає ні досвіду, ні стратегії, але є "бажання врятуватися", адже їх рейтинги стрімко наближаються до нуля.

"Тому влада почала активний тиск на свободу слова. Вони також порушили ряд незаконних кримінальних справ по відношенню до лідерів ОПЗЖ, намагаючись заткнути нам роти. Вони також влаштували тотальне стеження за тими, хто викриває їхні злочини і корупційні схеми. Влада також намагається рейдерським способом відібрати телеканали. Це все змушує нас, опозиційних політиків, згуртуватися і протистояти цьому хаосу і божевіллю. Нас не залякати і не зупинити!" - підсумував він.