Ілля Кива буде ініціювати ліквідацію антикорупційних органів

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Антикорупційні органи, які створювалися для посилення зовнішнього управління і при величезному державному фінансуванні показують нульовий результат, необхідно розформувати. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

"Я буду виступати з ініціативою про припинення дії антикорупційних органів, таких, як Антикорупційний суд, НАБУ. Вони роз'їдають держбюджет і є американськими структурами в нашій держсистемі, що суперечить Конституції. Як тільки відновляться пленарні засідання парламенту, я підніму питання розформування цих непотрібних органів, які несуть загрозу нашим національним інтересам. Ми давно втратили незалежність, ми - колонія! І присутність іноземних структур за наші гроші має припинитися!" - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що ці органи створювалися для посилення іноземних позицій всередині України.

"Їх організували не для боротьби з корупцією, а зміцнення позицій американських агентів, збору і передачі США потрібної інформації і контролю за правоохоронною та державною системами. І ні для кого не секрет, що ця плеяда антикорупційних органів, які фінансуються з нашого бюджету, не принесла жодної користі нашій країні. Адже їх результат боротьби з корупцією - нульовий!" - підкреслив нардеп.

При цьому він зазначив, що всі повноваження антикорупційних органів слід передати назад ОГП, МВС, СБУ.

"Ці силові структури при наявності політичної волі наводили порядок, боролися з корупцією і притягували злочинців до відповідальності. А за останні 5 років антикорупційні органи не виконали жодної своєї задачі, ми просто витрачаємо на них бюджетні гроші, які могли б направити на медицину, освіту! Просто нагадаю, що на них щорічно йде 4 млрд гривень", - підсумував політик.