Ігор Палиця: Партія "За майбутнє" передала президенту 500 тисяч підписів за відставку Степанова

Жіночий рух партії "За майбутнє" Політична партія "За майбутнє"

В Офіс президента України офіційно передали пів мільйона підписів під зверненням за відставку Міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Акцію організувала політична партія "За майбутнє", передають "Українські новини".

Як заявив лідер партії Ігор Палиця у парламенті у вівторок, Кабмін і Міністерство охорони здоров'я не впоралися з підготовкою до другої хвилі коронавірусу.

"Ми повинні робити висновки й по уряду, і по Міністерству охорони здоров’я. Наша партія зібрала пів мільйона підписів за відставку керівника МОЗ. Через їхню бездіяльність умирають українці! І вони повинні відповідати!" – сказав Палиця у вівторок з парламентської трибуни.

Очільник політсили пообіцяв передати підписи президенту, тож сьогодні їх принесли до Офісу президента України.

Партійці отримали офіційне повідомлення про прийом підписів в якості вхідної кореспонденції.

"Пане президенте, пам'ятайте, на вас найбільша відповідальність. Бо степанови приходять та йдуть, а глава держави відповідає перед своїм народом і перед майбутніми поколіннями. Ми хочемо, щоб ви визначились, з ким ви – з Україною чи з міністром Степановим? Якщо з Україною, то вже сьогодні-завтра цей міністр має піти у відставку!" – звернулася до президента очільниця Жіночого руху партії "За майбутнє" Ірина Суслова.

Loading...