Ідеології у "слуг народу" ніколи не було, там була сліпа віра в бездоганного Зеленського, – політичний експерт

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Передвиборча кампанія президентської партії - абсолютно маніпулятивна

Ідеології у партії "Слуга народу" ніколи не було. Там була сліпа віра в те, що існує бездоганний Зеленський, який прийде і все "порішає".

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Зі слів експерта, опитування, яке проводили в Україні у день виборів 25 жовтня, спрямоване на підняття рейтингу президентської партії "Слуга народу", яка фактично зараз тримається на рейтингу президента Володимира Зеленського.

"Тому поява будь-яких питань, або нагадування про президента, нагадувало про "слуг народу", –  сказав Тарас Загородній й додав, що певною мірою опитування президента спрямоване на підвищення явки виборців і формування думки виборця.

"Воно мало на меті таке, але воно було протизаконним", – наголосив політтехнолог.

Разом з тим він додав, що про ідеологію "Слуги народу" тут не йдеться.

"Ідеології у "слуг народу" ніколи не було. Там була сліпа віра в те, що існує у нас бездоганний Зеленський, що він прийде і все "порішає", – зазначив Загородній.

Новини за темою: Медведчук: Ідеологія нинішньої влади ‒ продати все і країну теж

А бажання "зробити їх разом", продовжив експерт, це хіба яскраве політичне гасло, адже нікого "слуги" "не зробили" і далі слідують відсутністю ідеології.

"Тому це абсолютно маніпулятивна кампанія, або намагання продовжити кампанію, яка була до цього. І в залежності від регіону, воно дало різні результати", – прокоментував Тарас Загородній.

Новини за темою: Ідеологія партії не визначається тими, хто стоїть за трибуною, – Кацман про з'їзд "слуг народу"

Нагадаємо, раніше колишній народний депутат Яворівський заявив, що партія "Слуга народу" оголосила про зміну ідеології всього через пів року після свого створення. До того ж ніхто не знав ідеології політсили й раніше.  Loading...