Іде "зачистка" "людей Коломойського" із депутатського корпусу, – Качний про Ткаченка

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний

фото- з відкритих джерел

А міністрів у нас змінюють що пів року, констатував нардеп

Голоси за призначення Олександра Ткаченка міністром культури у парламенті знайдуться, оскільки сьогодні відбувається легальна "зачистка" "людей Коломойського" із депутатського корпусу.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олександр Качний.

Парламентар переконаний, що голоси у парламенті за призначення народного депутата від "Слуги народу" Олександра Ткаченка міністром культури будуть. Він пояснив, чому переконаний у цьому.

"Іде така легальна "зачистка" "людей Коломойського" з депутатського корпусу... Що таке міністерське крісло? Ви бачите, вони міністрів змінюють кожних пів року, а працювати йому в парламенті ще чотири. І він очолює один з найбільших серйозних комітетів. Що за комітет він очолює, на секундочку? Це найголовніший ідеологічний комітет, тобто це комітет, який формує всю ідеологію в країні", – сказав Олександр Качний.

Новини за темою: Не можна призначати на посаду міністра людину, яка має конфлікт інтересів, – Журавський про Ткаченка

Парламентар зауважив, що сьогодні пан Ткаченко, попри сподівання виборців Володимира Зеленського на зміни, у Комітеті продовжив усю гуманітарну політику попереднього президента Петра Порошенка.

Нагадаємо, у фракції "Слуга народу" заявили, що готові призначити народного депутата та колишнього генерального директора телеканалу "1+1" Олександра Ткаченка міністром культури.

Раніше народний депутат Олександр Ткаченко підтвердив, що буде брати участь у праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці.

Хоча до того у "Слузі народу" зазначали, що не мають наміру висувати Миколу Тищенка чи Олександра Ткаченка на посаду мера Києва, однак це буде "сильний кандидат".