Гуманітарна підгрупа ТКГ щодо Донбасу провела позачергове засідання: Про що домовилися

КПВВ Держприкордонслужба

Засідання стосувалося розблокування КПВВ на сході України

Сторони гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу провели спільне засідання, під час якого узгодили нові технічні деталі щодо розблокування роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду. Про це повідомила пресслужба української делегації в Telegram.

Зокрема, йдеться про КПВВ "Золоте" та "Щастя", які розташовані на Луганщині. "На переговорах вдалося узгодити нові технічні деталі щодо розблокування російською стороною роботи КПВВ у "Золоте" та "Щастя", – йдеться в повідомленні.

Водночас сторони не змогли домовитися про проведення засідань політичної та безпекової підгруп. "На жаль, незважаючи на пропозицію Української делегації, представників ОБСЄ, МЗС Франції та ФРН провести засідання політичної та безпекової підгруп російська сторона відмовилися", – повідомила українська делегація.

Зазначається, що чергове засідання Тристоронньої контактної групи заплановане на 24-25 листопада.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ розблокували лише два із семи КПВВ, – Держприкордонслужба

Раніше повідомлялося, що українська делегація в Тристоронній контактній групі звернулася до представників РФ з пропозицією провести позачергове засідання. Крім розблокування роботи КПВВ на Донбасі, перед тим заявляли про необхідність обговорення обміну утримуваними особами.

Loading...