Губернатор Полтавщини Синєгубов планує взяти під контроль сферу та грошові потоки ЖКГ всієї області, - нардеп

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

Голова полтавської Обласної державної адміністрації Олег Синєгубов планує взяти під контроль сферу та грошові потоки житлово-комунального господарства всієї області. Про це повідомляє портал народного депутата України Олександра Дубінського "Дубінський про".

"Смотрящий" по ЖКГ у Синєгубова став радник голови облдержадміністрації - Олександр Ткач. Разом з ним на всіх зустрічах присутній Максим Марченко - експрокурор. Їх основне завдання - перевести на себе грошові потоки з обласних комунальних підприємст", - каже нардеп.

За словами нардепа Олександра Дубінського, спочатку, начебто, запропонували змінити постачальника газу та виставили суму відкатів в розмірі 100 тисяч гривень директору "Полтаватеплоенерго" Олександру Олексенко.

І не дивлячись на те, що у вересні у вересні 2019 року Олесенко тільки но прийшов на посаду - після пропозицій так званих "смотрящих", написав заяву на звільнення. Після чого їх увага переключилась на в.о керівника "Полтаватеплоенерго" Ігоря Процая - той здався. І підписав незвичайний договір за нібито юридичну підтримку.

Начебто, згідно договору, за такий супровід Процай має викласти 150 тисяч грн. Далі з такою ж пропозицією партнери прийшли і до директора "Полтававодоканал", пише "Антикор". Той, поки що проявляє супротив. Можливо, подібний Юридичний супровід тепер отримає більша частина комунальних підприємств полтавської області.

Loading...