Гризлов заявив, що Київ знову відмовився від спільної інспекції на Донбасі

Борис Гризлов

Повпред Росії в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов, який раніше поклав на Україну відповідальність за зрив інспекції в Шумах, заявив, що Київ вдруге відмовився від такої інспекції. За його словами, тим самим українська влада дезавуювала заходи щодо посилення режиму припинення вогню.

Слова політика передає РИА Новости.

"Київ знову відмовився від спільної інспекції. Заявлена позиція України тільки підтверджує наявність порушень з її боку", - сказав Гризлов журналістам.

Він додав, що українська сторона не виконує політичний блок Мінських угод і в результаті продовжує відштовхувати від себе Донбас.

Також Гризлов сказав, що Київ відмовляється від будь-якого підвищення відкритості роботи контактної групи. За його словами, росіяни пропонували, щоб результати кожного засідання Контактної групи і досягнуті домовленості чітко фіксувалися в протоколах засідання, і щоб ці документи були доступні для ЗМІ.

"Якщо Україна дійсно хоче інформаційної відкритості, прийшов час реалізувати цю пропозицію. Представники Донбасу також запропонували обговорити питання про аудіо- та відеозаписи наших переговорів... Питання про підвищення прозорості роботи контактної групи можна було вирішити вже сьогодні, але наша пропозиція була проігнорована. На цей час Київ відмовляється від будь-якого підвищення відкритості роботи контактної групи", - констатував представник РФ в ТКГ.

Loading...