Гризлов пригрозив Україні “неминучими наслідками” через намагання встановити контроль над кордоном

Борис Гризлов Фото з відкритих джерел

На думку Гризлова, Україна зможе повернути контроль над кордоном лише після ухвалення особливого статусу Донбасу

Спроби України змінити мінські домовленості і черговість кроків можуть привести до непоправних наслідків. Таку загрозу озвучив перед журналістами представник Росії в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов після засідання ТКГ 27 травня, передають РИА Новости.

"Київ знову заявив, що хоче отримати повний контроль над кордоном в Донбасі до політичного врегулювання. Тобто до визначення особливого статусу територій Донбасу, амністії і проведення виборів", - сказав Гризлов.

При цьому він згадав "заяви і вуличних українських націоналістів, і низки офіційних київських представників про свої плани" зачистки "непокірних територій", що нібито робить зазначений контроль Києва загрозою "геноциду щодо жителів Донбасу".

"Будь-які спроби Києва змінити мінські домовленості, в тому числі в частині черговості виконання заходів, можуть призвести до непоправних наслідків. Росія, як посередник і гарант мінського процесу, продовжить проводити курс на пріоритетність вирішення політичних питань, на послідовне виконання заходів, передбачених мінськими домовленостями, які схвалені резолюцією Ради Безпеки ООН", - додав він.

Новини за темою: Меркель виступила за збереження санкцій проти Росії

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель очікує, що під час головування її країни в Раді ЄС Росія і надалі створюватиме проблеми.Loading...