Грищенко про "плівки Порошенка-Байдена": Багато почуємо не тільки звідси, а й із Вашингтона

Міністр закордонних справ України у 2010-2012 роках Костянтин Грищенко ZIK

Трамп вимагатиме серйозного підходу до всіх звинувачень, каже дипломат

Українцям потрібно професійно ставитися до того, що відбувається в Офісі президента, і до того, як захищаються державні таємниці.

На цьому в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK наголосив дипломат, у минулі роки віцепрем'єр-міністр та двічі – міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Проблема наших останніх президентів – декількох, які знали мову і які не знали, – вони вирішили, що вони знають, яким чином проводити дипломатичні переговори, і вони впевнені, що вони геніальні. Біда у тому, що насправді вони не відчувають, як це сприймають з іншого боку. І виникає зверхнє до них ставлення. Вони цього не відчувають взагалі. І оця тональність, оця зверхність призводить до того, що чим далі, тим більше вимагають того, що нам, у принципі, не обов’язково виконувати або обіцяти", – каже Костянтин Грищенко.

Гість студії припустив, що і попередній президент України Петро Порошенко не відчував, як до нього ставляться.

Новини за темою: "Влада стала наркотиком": Порошенко через вулицю намагається здійснити реванш, – Деркач

"Давайте ж подумаємо, чим це загрожує. На сьогодні ми бачимо, що ситуація у Трампа доволі складна. Чим вона закінчиться, ми не знаємо. Але якщо таким чином піде виборча кампанія, ми отримаємо президента Байдена. Якщо Трамп має свою, що називається, українську хворобу, то точно так само і в Байдена будуть дуже серйозні, багато запитань до дуже багатьох гравців тут. Наскільки я чув, пан Порошенко вважає, що Байден стане президентом, то він чомусь знову повернеться до влади і всім покаже разом з американськими друзями, усім тим, хто його тут паплюжив, так би мовити, як їм буде несолодко жити. Це помилка. Чому? Тому що у процесі цих декількох місяців ми ще дуже багато почуємо не тільки звідси, але і з Вашингтона, оскільки Трамп буде вимагати все ж таки серйозного підходу до всіх цих звинувачень", – зазначив Костянтин Грищенко.

Дипломат резюмував, що українцям потрібно професійно ставитися до того, що відбувається в Офісі президента, до того, як захищаються державні таємниці.

Нагадаємо, у травні позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька аудіозаписів розмов начебто п’ятого президента Петра Порошенка з віцепрезидентом США Джо Байденом і головою Держдепу Джоном Керрі.

А 22 червня Андрій Деркач оприлюднив нові записи розмов людей, голоси яких схожі на голоси попереднього президента Петра Порошенка і колишнього віцепрезидента США Джо Байдена. В одному з них начебто Порошенко обіцяє не чіпати главу "Нафтогазу" Андрія Коболєва, якого нібито хотів звільнити тодішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Окрім того, у квітні 2016 року начебто Джо Байден у розмові з Петром Порошенком вимагав посприяти прийняттю реформ, включаючи підвищення тарифів на енергоносії, в обмін на надання Україні 1 млрд доларів від МВФ.

Як йдеться у розмовах, зафіксованих на "плівках", начебто п’ятий президент України Петро Порошенко в грудні 2016 року подякував віцепрезиденту США Джо Байдену за допомогу з боку ЦРУ в боротьбі з Олександром Онищенком.

Детально на цю тему читайте тут: "Ті самі голоси: Нова серія "плівок Порошенка" – тиск на Яценюка та вплив на Гройсмана".Loading...