Грузія не пустила українських депутатів у якості спостерігачів на парламентські вибори, – Ясько

Єлизавета Ясько Слуга Народу / Facebook

На вибори парламенту Грузії мали прилетіти 30 українських нардепів

Влада Грузії не дала дозвіл на приймання літака з України, яким мали прибути українські депутати для спостереження за парламентськими виборами. Про це повідомила народна депутатка від фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Єлизавета Ясько у Фейсбук.

Зазначається, що спостерігачами мали бути 30 українських депутатів, яких запросила опозиційна партія Грузії "ЄНД" (блок, до складу якого входить партія експрезидента Грузії Михеіла Саакашвілі, – ред.). "Сьогодні вночі грузинська влада скасувала дозвіл на прийом літака з України. Таке рішення викликає жаль, оскільки прозорість виборчих процедур – основа демократії. Цю прозорість і, як наслідок, довіру до результатів виборів, серед іншого забезпечують спостерігачі", – написала Ясько.

За словами депутатки, приліт українських спостерігачів мав би бути ще одним проявом співпраці держав. "Втім, на превеликий жаль, сьогоднішнє рішення йде врозріз з цими раціональними міркуваннями", – додала очільниця підкомітету.

При цьому Ясько заявила, що Україна буде працювати з грузинським парламентом. "Україна готова працювати з демократично обраним майбутнім парламентом Грузії – незалежно від конфігурації більшості та прізвища прем'єр-міністра", – висловилася депутатка.

Новини за темою: Саакашвілі пообіцяв "жорстку відповідь" у разі фальсифікації виборів в Грузії

Раніше повідомлялося, що завтра, 31 жовтня, в Грузії відбудуться вибори депутатів за новими правилами. За прогнозами, парламент країни буде багатопартійним через зниження прохідного бар'єра.

Loading...