ГПУ – це паразитуюча структура, яка є зайвою в Україні, – Кацман

Політичний експерт Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Експерт порівняв ГПУ із грозовою хмарою

Існування Генеральної прокуратури є зайвим в Україні, оскільки це – паразитуюча структура, яка "нависає" над іншими правоохоронними органами.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт під час обговорення теми щодо звільнення генерального прокурора України Руслана Рябошапки зауважив, що, на його думку, Генеральна прокуратура є зайвою структурою для нашої країни. Він пояснив, чому так вважає. Зокрема, каже Володимир Кацман, у Генеральної прокуратури немає ні слідства, ні тих органів, які мають можливість самостійно проводити слідство. Експерт назвав структуру Генеральної прокуратури паразитуючою та порівняв ГПУ із великою грозовою хмарою, яка нависає над усіма українськими правоохоронними органами. З його слів, "небожителі" із ГПУ у разі, якщо потрібно дістати якусь справу, роблять це, або ж навпаки – якщо якась справа є "небажаною", то її ховають у цій "хмарі".

Новини за темою: Я йду для того, щоб повернутися, - Рябошапка про свою відставку

"Що стосується Рябошапки, то лицемірить людина про те, що ніхто не давав вказівки прокуратурі. Я скажу, хто давав вказівки прокуратурі, і ми з вами були свідками цього. Ми бачили, як тринадцятий з тих, хто підносить вісімнадцятого помічника з американського посольства писав лист Рябошапці, в якому визначав людей, яких потрібно в комісію із визначення прокурорів. Вони вигнали 7 тисяч прокурорів, розповідає Рябошапка. А ви знаєте, що це таке? Це люстрація. Це те, що ми вже проходили. Після другого Майдану був прийнятий закон про люстрацію, який тепер підданий сумніву Венеціанською комісією та за яким вигнали тисячі людей. І що – допомогло?" – заявив Володимир Кацман та наголосив, що це була не люстрація, а лише зведення політичних порахунків.

Новини за темою: Не показав результат: Зеленський прокоментував роботу Рябошапки

Водночас, експерт переконаний, що зі звільненням генпрокурора відомство не позбулося зовнішнього впливу.

Як повідомляли, 5 березня Верховна Рада України звільнила Руслана Рябошапку з посади генерального прокурора України. "За" звільнення генерального прокурора проголосували 263 народних депутата.

Читайте також: "Позачергове засідання Ради 5 березня: Як оголошували недовіру генпрокурору Рябошапці".

Loading...