Говорити про продаж SIM-карт за паспортами ще рано, - Дубілет

Перш за все треба зосередитися на дерегуляції

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет kmu.gov.ua

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив, що на його думку, поки в Україні не час вводити продаж мобільних SIM-карт із прив'язкою до паспортів. Про це він сказав під час пресконференції, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Це додаткова регуляція. Якщо ми зробимо регуляцію, що ти купуєш SIM-карту тільки за паспортом, це додаткове навантаження і на громадян, і для бізнесу", - сказав міністр.

Також Дубілет наголосив, що наразі українська влада має бути зосереджена на тому, щоб якомога більше все дерегулювати, а потім уже "докручувати гайки", якщо буде така потреба.

"Наразі так багато реформ у сфері дерегуляції, що відволікати і нашу увагу, і увагу суспільства, а також якесь додаткове громадське занепокоєння цим викликати, не на часі", - зазначив член уряду.

Нагадаємо, нещодавно міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запропонував прив'язати розмір премій президента, прем'єр-міністра та спікера Верховної Ради до зростання ВВП, а зарплати керівників обласних державних адміністрацій - до щоквартального рейтингу.

Loading...