Гончарук збирає засідання уряду: Що на порядку денному

Кабінет міністрів України на засіданні Урядовий портал

Засідання розпочнеться об 11 годині

У середу, 29 січня, відбудеться засідання Кабінету міністрів України. Про це повідомляє Урядовий портал.

На засіданні урядовці розглядатимуть низку законопроєктів, зокрема законопроєкт про третейські суди та зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки та про внесення змін до деяких законів щодо участі України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Також Кабмін планує розглянути проєкти постанов про внесення змін до переліку товарів, поміщення яких у митний режим переробки на митній території України забороняється; щодо деяких питань в’їзду/виїзду громадян України на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях та деякі питання обліку громадян України, які проживають за межами України.

Крім того, урядовці планують ухвалити проєкти розпоряджень щодо затвердження плану заходів з реалізації Стратегії у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року і щодо реалізації Концепції розвитку системи екстреної медичної допомоги.

На порядку денному також низка інших питань.

Нагадаємо, прем’єрміністр Олексій Гончарук заявив, що програма уряду передбачає амбітну мету – через 5 років Україна відповідатиме критеріям членства у ЄС.

Loading...