Гончарук запевнив, що зарплати міністрів прив'яжуть до середньої по Україні

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук Фото: прес-служба Кабміну

Також прем'єр звернувся до керівництва "Нафтогазу" з проханням переглянути розміри премій у бік їх зменшення

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що зарплати міністрів, їх заступників та інших високопосадовців будуть прив'язані до середньої по Україні. Відповідна заява була зроблена під час наради з президентом України, передає пресслужба Офісу президента.

"Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад", - сказав він.

Також голова уряду пообіцяв, що вся інформація про зарплати керівництва Кабміну буде публічною та публікуватиметься щомісяця.

Окрім цього, Гончарук поінформував, що звернувся до керівництва НАК "Нафтогаз" із проханням утриматися від виплат великих зарплат та премій керівництву та переглянути їх у бік зменшення.

"Зараз ми проводимо необхідні консультації з наглядовою радою й очікуємо, що в найближчі тижні знайдемо рішення", - додав він.

Ця інформація, судячи з повідомлень в соцмережах, вже в деяких регіонах спровокувала "шум", тому що багато заступників губернатора і заступники мерів також виписують собі надбавки буквально щомісяця і отримують зарплати не менше, ніж міністри.

У свою чергу нардеп Поляков нагадав і про зарплати інших чиновників, які потребують регулювання. "А про Найєма (310 тисяч гривень на місяць), Сергія Лещенка (майже 600 тисяч гривень на місяць) і Смілянського (1.2 мільйона гривень за грудень) ви забули? Про зарплати топ-чиновників" Укрзалізніціі "," Укрпошти "," Укроборонпрому " профан вирішив питання не піднімати? Чи це найефективніші управлінці? ", - обурився він в своєму телеграм-каналі.

Раніше повідомлялося, що згідно з опитуваннями, 88,7 відсотків українців вважають розміри виплат міністрам, їхнім заступникам та керівному складу державних підприємств необґрунтованими та несправедливими.Loading...