Гончарук у США провів вечір за келихом вина з куратором України Кентом та колишніми послами. Фото

Олексій Гончарук у США Twitter Олексія Гончарука

Експрем'єр Олексій Гончарук, який наприкінці вересня поїхав до США, опублікував у себе в Twitter знакове фото. На ньому він постає в компанії колишніх послів США в Україні і з нинішніми кураторами українського напрямку в Держдепартаменті, повідомляє Страна

На фотографії можна впізнати Джорджа Кента - заступника помічника держсекретаря з питань Європи та Євразії. Він серед іншого спеціалізується за українським напрямком і курирує антикорупційну вертикаль, яку сам і вибудовував, будучи заступником посла США в Києві.

На фото обличчя Кента напівзакрите медичною маскою.

Поруч з ним, у вишиванці - співробітниця Atlantic Counsil, американка Мелінда Харінг. Вона також спеціалізується по Україні і після виборів президента передбачала п'ять можливих прем'єр-міністрів України - правда, в їхньому списку не було Гончарука, який у підсумку і очолив уряд.

Гончарук же з усіх боків оточений колишніми послами США в Україні: на передньому плані Марі Йованович, ліворуч від експрем'єра - Вільям Тейлор, праворуч - також колишній посланник Джон Гербст (теж працює зараз в Атлантичній раді).

Олексій Гончарук у США Страна.ua

Зустріч відбувається вдома у когось із присутніх. Помітно, що гості відчувають себе невимушено - окрім власне Гончарука, який став у типову "закриту" позу, схрестивши руки на грудях.

Колишній прем'єр полетів до Америки в кінці вересня, а на початку місяця він став почесним експертом Atlantic Council - одного з найбільших американських аналітичних центрів, що працюють з владою США і НАТО.

Судячи з усього, Олексій зараз проводить час у Вашингтоні - він побував у Держдепартаменті США і розповідав ЗМІ, що зараз його знайомлять з усіма експертами по Україні.

Також Гончарук ходить по ресторанах американської столиці. Фото його трапези опублікувала Мелінда Харінг.

Олексій Гончарук у США Страна.ua

Відзначимо, що всі, хто потрапив на фото, в Україні вважаються лобі так званих "соросят" - політиків, журналістів і активістів, які орієнтуються на демократичну частину американського істеблішменту. Тобто, на противників Трампа.Loading...