Гончарук розповів про свої претензії до "Нафтогазу"

Зокрема, прем'єр незадоволений ситуацією із видобутком

Олексій Гончарук Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук, аналізуючи роботу "Нафтогазу", зазначив, які пункти йому не подобається у роботі компанії. Про це він заявив в інтерв'ю Українській правді

За словами Гончарука,  найбільшою претензією до діяльності компанії є те, в країні падає рівень видобутку. Водночас таке явище можна пояснити різними факторами. 

"Є багато гіпотез (падіння видобутку, - ред.). Є загальне розуміння. У нас взагалі 60% основних фондів в економіці, будемо казати, не оновлені, і це робить нашу економіку дуже вразливою, в тому числі до криз. Наші промислові підприємства часто програють конкуренцію за кордоном своїм опонентам. Це свідчить про те, що в Україні ми дуже довго проїдали той економічний ресурс, який у нас був. Така політика протягом десятків років в тому числі велася і в сфері  нафтогазовидобування", - розповів Гончарук.

Нагадаємо, у Верховній Раді оприлюднили текст законопроєкту №2831 "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації", що передбачає часткову приватизацію "Нафтогазу", "Укрпошти" і "Укрзалізниці"

Loading...