live

Гончарук про ризики зараження коронавірусом: Існує додаткова процедура контролю рейсів з зони ризику

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук kmu.gov.ua

Уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження вірусу в країні

В Україні національний штаб визначив країни з ризиком зараження коронавірусом, для пасажирів з рейсів, що прибувають з цих країн, проводять додаткові перевірки. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що уряд максимально мобілізований, щоби не допустити розповсюдження коронавірусу в країні. Робота всіх служб скоординована.

"В Україні працює національний штаб, який двічі на день збирає інформацію по країні на виявлення коронавірусу. Плюс, щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання останньої інформації щодо досвіду різних країн: як розвивається вірус, який наразі інкубаційний період та інше. Наші фахівці разом із міжнародними колегами спостерігають за розвитком ситуації для оперативного реагування", - сказано у повідомленні.

Як повідомляли, за минулу добу в Китаї від коронавірусу померли ще 150 осіб, тож кількість жертв зросла до 2592.

Нагадаємо, евакуйовані з Уханя громадяни України прибули на батьківщину 20 лютого. Українців доставили до санаторію "Нові Санжари" у Полтавській області. Однак це сподобалося не всім мешканцям. 

Невдоволені місцеві жителі влаштували протести проти приїзду громадян України з Китаю. Під час акцій сталися сутички та масові зіткнення. Розгнівані демонстранти кидали каміння та бруківку в автобуси, де були перелякані українці.

Loading...