Гончарук похвалився візитками потенційних інвесторів

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук kmu.gov.ua

Інвестори проявили інтерес до економіки

Прем'єрміністр України Олексій Гончарук заявив, що іноземні інвестори з усього світу проявили інтерес, зокрема до української економіки. Про це він повідомив грунтуючись на результати зустрічей у Брюсселі у себе в Telegram-каналі.

"Україна сьогодні має всі можливості для прориву, в тому числі економічного. І інтерес з боку інвесторів зі всього світу це підтверджує. Таке враження залишилося від зустрічі з іноземним бізнесом в Брюсселі! Крім вражень, звичайно, ще й візитки інвесторів, зацікавлених інвестувати в ІТ, науково-дослідні лабораторії і виробничі проекти в Україні. І кожному з них ми готові запропонувати персональний підхід і захист бізнес-інтересів", - написав глава уряду.

Гончарук додав, що головне завдання уряду — створити умови, при яких і український, і іноземний інвестор буде почувати себе надійно і безпечно.

Раніше повідомлялося, що прем'єрміністр України Олексій Гончарук під час візиту до Брюсселя на Раду асоціації Україна-ЄС хоче обговорити поглиблення секторального співробітництва України з ЄС.Loading...