live

Гончарук: Через 5 років Україна відповідатиме критеріям членства у ЄС

Олексій Гончарук. Урядовий портал

За словами прем'єра, амбітна мета Євросоюзу – до 2050 року зробити Європу першим континентом, економіка якого не знищує природу

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що програма уряду передбачає амбітну мету – через 5 років Україна відповідатиме критеріям членства у ЄС. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Саме тому важливо синхронізувати політику з країнами-членами ЄС, зокрема, і у рамках Європейської "зеленої угоди", – написав Гончарук.

Прем’єр також пояснив, чому "Зелена угода" важлива.

"Вона, насправді, про абсолютно прості щоденні речі. Про те, щоб люди дихали нормальним повітрям без викидів, використовували чисту питну воду, споживали безпечні продукти", – зазначив Гончарук.

За його словами, амбітна мета Євросоюзу – до 2050 року зробити Європу першим континентом, економіка якого не знищує природу.

Прем’єр-міністр запевняє, що Україна готова стати невід’ємною частиною цієї історії успіху. "Запропонував сьогодні Франсу Тіммермансу, віцепрезиденту Єврокомісії з питань Європейської "зеленої угоди", розпочати діалог щодо розвитку спільної дорожньої карти в цьому напрямку", – додав Гончарук.

Крім того, він сказав: "Наша амбіція – трансформувати країну в сильну конкурентну економіку з цифровізованою та енергоефективною промисловістю, високорозвинутою інфраструктурою та гідним рівнем життя для людей".

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час візиту до Брюсселя на Раду асоціації Україна-ЄС хоче обговорити поглиблення секторальної співпраці України з ЄС.Loading...
Loading...
Loading...