Головою Одеської митниці призначили Дениса Пудрика: Саакашвілі назвав це самознищенням

Денис Пудрик Фото з відкритих джерел

Денис Пудрик займав керівні посади за часів Януковича, за що підпадав під критерії очищення влади

Очільника Кримської митниці за часів Віктора Януковича Дениса Пудрика призначили виконувачем обов'язків голови Одеської митниці. Про це повідомили Українська служба інформації та голова виконкому Нацради реформ Михеіл Саакашвілі

"Призначення цього типа на митницю — це типовий старий феодальний інститут годівниць, який не має нічого спільного з державними інтересами. Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних й тих самих серед старих "професіоналів" і поглиблюючи корупційне коло. Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням?" – зазначив Саакашвілі.

Водночас він нагадав, що є програма вичерпної митної реформи, яка була створена Національною радою реформ за дорученням президента Володимира Зеленського. За словами Саакашвілі, "після шести місяців з моменту здійснення цієї програми в Україні буде взагалі нульова корупція, так само як вона була нульовою на Одеській митниці" під час його губернаторства. 

У зв'язку з цим політик закликав починати всеосяжні реформи на митниці та в інших сферах життя.

Скріншот Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Довідка:
Пудрик Денис Валерійович – український державний діяч і вчений. Раніше працював керівником митних органів в Чернігівській, Бердичівській, Львівській, Луганській та Кримській митницях. Також був заступником і першим заступником також в Донецькій, Маріупольській, Східній, Кіровоградській митницях.

З червня 2013 року, за часів правління Віктора Януковича, очолював Кримську митницю, за що підпадав під критерії очищення влади. Зазначається, що через це Пудрика звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.

У березні 2020 року Денис Пудрик отримав рішення суду про поновлення на посаді та компенсацію від держави в розмірі 677 тис. гривень. З 2019 року до нинішнього призначення був виконувачем обов'язків проректора Національної академії фіскальної служби.

Новини за темою: Марченко пояснив, чому знову звільнили очільника митниці

Нагадаємо, раніше правоохоронці затримали трьох посадовців Одеської митниці на хабарі. Слідчі спіймали зловмисників під час отримання 2100 доларів від ТОВ за безперешкодне митне оформлення контейнерів з вантажем.

Loading...