live

Головою Держпраці може стати чиновник із "темним" минулим, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Майбутнього главу Держпраці підозрюють у байдужості до роботи та некомпетентності

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Державної служби з питань праці Ігор Дегнера, кандидатура якого розглядається як найбільш ймовірна на пост голови цього відомства, зарекомендував себе як абсолютно безініціативний чиновник. Про це пише видання "ВекторНьюс".

З перевірених джерел відомо, що Дегнера вже "затверджений" як переможець у боротьбі за посаду.

"Перебуваючи на різних посадах, жодного ініціативного рішення, яке б покращувало захист працівника, обізнаність роботодавця про трудове законодавство, як повідомляють його колеги по цеху, (Дегнера, - ред.) не прийняв", - наголошується в публікації.

За інформацією наближених джерел видання, Дегнера також відмовляється сприймати нові методи боротьби з неофіційною зайнятістю та невиплатою зарплат. Крім того, він був ініціатором двох скандально скасованих постанов КМУ про порядок інспекційного відвідування.

"До питань охорони праці, гірничого нагляду, вибухових робіт, розслідування нещасних випадків - взагалі жодного відношення, власне як і професійного розуміння, до призначення у в.о. голови Держпраці не було", - пишуть журналісти про Дегнера.

Крім того, як зазначає видання, "під час перебування Ігоря Дегнера на посаді керівника управління по трудовому законодавству рівень корупції зріс в геометричній прогресії. І є вже випадок корупції в органі при його управлінні на посаді в.о. Таким чином, резюмують автори публікації, на сьогодні жодних кардинальних змін у підходах до діяльності органу в цілому.

Loading...