live

Головний патріотизм – це сплата податків, – Карасьов про Вакарчука

Вадим Карасьов Фото - скріншот

Політик, який претендує на керівні посади в країні, це еталонна людина, каже політолог

Головний патріотизм – це сплата податків, оскільки у такий спосіб відбувається підсилення держави, вона отримує змогу збільшити витрати на оборону, на соціальну сферу, на пенсії.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

Політолог зауважив, що були випадки, коли відомі рок-музиканти не сплачували податки у своїх країнах, проте вони були лише музикантами, а не політиками.

"Вони не претендували на лідерські позиції, що вони націю кудись будуть вести у світле майбутнє. Тому зрозуміло, що музикант – таке ще можна допустити, як політик – ні. Тому що політик має показати приклад сплати податків, це перше. І, по-друге, ця проблема не тільки ж про гроші, не тільки про лідерство і не тільки про політику, а взагалі про патріотизм. Тому що патріотизм можна як пропагувати? Пофарбувати якийсь паркан у жовто-синій колір або волонтерствувати. Але головний патріотизм – це сплата податків, тому що ти таким чином якраз і підсилюєш державу, даєш змогу державі збільшити витрати на оборону, на соціальну сферу, на пенсії, якщо потрібно і так далі", – заявив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Яворівський: Несплата податків негативно позначиться на політичній діяльності Вакарчука

Гість ток-шоу також наголосив, що політик, який претендує на керівні посади в країні, це еталонна людина, тож вона має бути прикладом, а не навпаки – прикриваючись людьми, які платять податки, не сплачувати їх.

"Це таке роздвоєння у Славка. Він – хороша людина, хороший музикант, але йому не пояснили, що політика – це не тільки писати якісь пости і блоги і не тільки давати інтерв'ю на політико-моральні теми на телебаченні", – заявив Вадим Карасьов.

Нагадаємо, юрист Андрій Портнов заявив, що лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук приховував свої доходи від концертів через офшорні компанії – усе, аби не сплачувати податки до українського бюджету.

Раніше юрист Андрій Портнов заявив, що народний депутат і лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук вкрав у армії мільйонні податки, які повинен був заплатити від концертів, корпоративів та продажу дисків і альбомів.

Loading...