Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – повне відео

Ток-шоу "19"

ZIK.UA

Про теракти, "Укравтодор" та Верховну Раду, – детально на ZIKу

Сьогодні, о 19:00 на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу "19" з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми програми:

  • Теракти. Чому в Україні стає дедалі неспокійніше?
  • Укравтодор. Скільки і як щороку крадуть на будівництві доріг?
  • Верховна Рада. Що зробили депутати за рік для людей і чи допрацюють вони свою каденцію?

Все це, а також інтерв'ю з головою партії "Слуга Народу" Олександром Корнієнком. Ексклюзивно. У великому інтерв‘ю в ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

Гості ток-шоу – політтехнолог Тарас Загородній, журналіст Сергій Лямець, журналіст Ігор Лесєв, військовий експерт Олег Старіков, народний депутат Валентин Наливайченко,  народний депутат Ірина Верещук, президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко, народний депутат Олексій Кучеренко, ексміністр інфраструктури Володимир Омелян, народний депутат Олександр Колтунович, депутат ВРУ VIII скл. Ігор Мосійчук та політик Євген Червоненко.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Ток-шоу "19" на телеканалі ZIK, – дивитися відео

 

Loading...