Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Про заворушення на вулицях міст і чому щораз частіше говорять про можливий наступ на сході країни, – про це детально на ZIKу

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко – ексклюзивно у великому інтерв'ю в ток-шоу "Народ проти"!

Теми сьогоднішнього ток-шоу:

  • Сутички і заворушення! Чому на вулицях міст ніяк не встановиться спокій?
  • Київ! Хто і скільки краде у столиці?
  • Війна! Чому мир не проглядається, а про можливий наступ говорять все частіше?

Гості ток-шоу – колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Качура, економіст Василь Горбаль, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський, народна депутатка (фракція "Слуга народу") Ірина Верещук, народний депутат (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко, народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний, представник ОРДЛО у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

А також експерти – журналіст Сергій Лямець, політичний експерт Володимир Кацман, журналіст Сергій Щербина, телеведучий Макс Назаров, політолог Володимир Цибулько, експерт у сфері оборони і безпеки Олег Старіков.

До ефіру долучився заступник голови виконкому Нацради реформ Олександр Ольшанський.

Усе це у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти". 

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут або ж дивіться його на нашій сторінці у Facebook.

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.Loading...