Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Про карантинні обмеження, підвищення прожиткового мінімуму та екологію, – про це детально на ZIKу

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Сергій Власенко – ексклюзивно у великому інтерв'ю в ток-шоу "Народ проти"! Про головні події останнього часу.

Теми ток-шоу:

  • Карантин. Які зміни чекають на країну і де обмеження стануть більш жорсткими?
  • Бідність. Що зміниться для громадян після підвищення прожиткового мінімуму?
  • Екологія. Від пожеж до повеней. Як Україні врятуватися від справжньої катастрофи? І де взяти гроші на захист довкілля?

Гості ток-шоу – народний депутат (позафракційний) Антон Поляков, політик Михайло Добкін, народний депутат (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко, народна депутатка (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Тетяна Плачкова, народний депутат (фракція "Слуга народу") Євген Шевченко, народний депутат (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Олександр Колтунович, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Качура, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, заступниця міністра захисту довкілля і природних ресурсів Ірина Ставчук.

Експерти - журналіст Ігор Лесев, політолог Олексій Якубін, юристка Анна Маляр, заслужений економіст України Юрій Атаманюк, політолог Михайло Чаплига.

До ефіру також долучилися банківський експерт Вадим Сирота, колишній міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

А також Юрій Михальчишин та Макс Бужанський – "Битва без компромісів" на тему "Україна і її місце у новому світопорядку".

Усе це у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти". 

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут або ж дивіться його на нашій сторінці у Facebook.

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.Loading...