Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Про рівень захворюваності на COVID-19, нові "плівки Деркача" та свободу слова в Україні, – про це детально на ZIKу

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Лікар-педіатр, телеведучий Євген Комаровський – ексклюзивно у великому інтерв'ю в ток-шоу "Народ проти"! Про головні події останнього часу і боротьбу із епідемією.

Теми ток-шоу:

  • COVID-19. Як вберегтися і що робить влада в час, коли в Україні новий рекорд кількості захворілих?
  • Нові "плівки Деркача" та перипетії у "Слузі народу". Що чекає на представників старої і нової влади?
  • Свобода слова і закон про медіа. Чому за нової влади становище ЗМІ ускладнюється?
  • Економіка і фінанси! Що зараз відбувається із наповненням бюджету і що із активами минулих режимів, які мали передати державі?

Гості ток-шоу - народний депутат (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Качура, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський, народна депутатка (позафракційна) Анна Скороход, народна депутатка (фракція "Слуга народу") Ірина Верещук, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, колишній міністр розвитку економіки Тимофій Милованов, народна депутатка (фракція "Слуга народу") Роксолана Підласа.

А також експерти - журналіст Ігор Лесев, журналіст Сергій Лямець, журналіст Євген Куксін, медіаексперт Антон Подлуцький.

До ефіру долучилися народний депутат (позафракційний) Андрій Деркач, колишня заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

Також – довгоочікувана "битва без компромісів" між Максом Бужанським та Юрієм Михальчишиним! Про те, до чого веде збурення настроїв у суспільстві!

Усе це у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти". 

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут або ж дивіться його на нашій сторінці у Facebook.

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

Loading...