Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK

Про декларації політиків та реформи в освітній сфері, – про це детально на ZIKу

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми ток-шоу:

  • Верховна Рада! Які закони ухвалюватимуть цього тижня і хто з депутатів вже скоро може стати міністром?
  • Декларації! Що показали політики у своїй власності та що вчергове приховали?
  • Освіта! Що з обіцяною реформою? Хто пише і хто затверджує дивні підручники? Що чекатиме на тих, хто вступатиме до інститутів цього літа?

Усе це, а також – велике інтерв'ю із заступником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

Гості програми – колишня членкиня Венеціанської комісії Марина Ставнійчук, політик Михайло Добкін, народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський, народна депутатка (фракція "Слуга народу") Ірина Верещук, колишня очільниця Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, народний депутат (фракція "Батьківщина") Андрій Ніколаєнко, колишній член НАЗК Руслан Радецький, голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, ексміністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко.

А також експерти – журналіст Сергій Щербина, директорка Фонду допомоги онкохворим дітям Валентина Маркевич, політолог Олексій Якубін, журналіст Ігор Лесев, політолог Михайло Чаплига.

До ефіру долучилися колишній керівник районного управління поліції Києва Денис Ярославський та доктор філософських наук, професор Тетяна Пархоменко.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут або ж дивіться його на нашій сторінці у Facebook.

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

Loading...