live

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – онлайн-трансляція

ZIK

Про Майдан, загострення на Донбасі та Мюнхенську конференцію, – детально на ZIKу

Сьогодні, 20 лютого, о 19:00 на телеканалі ZIK відбудеться головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Загострення на фронті! Що стоїть за спробою ескалації конфлікту?
  • 6 років Майдану! Хто вбивав і віддавав накази розстрілювати в центрі столиці і чи дізнаємось ми ці імена?
  • Чим закінчилась для України Мюнхенська конференція і чи є сподівання на мир?

Все це, а також інтерв'ю з неочікуваним спецгостем вже сьогодні о 19:00 у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

У програмі візьмуть участь: Макс Бужанський, Марина Ставнійчук, Олексій Кучеренко, Сергій Власенко, Геннадій Москаль, Денис Монастирський і багато інших цікавих гостей.

Пряму трансляцію ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут:

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

 

Loading...