Голова європейської дипломатії Жозеп Боррель прибув до України

Жозеп Боррель

Фото з відкритих джерел

Візит розпочав із заяви про судову реформу та незалежні антикорупційні органи

Віцепрезидент єврокомісії, верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель розпочав візит до Києва із заяви про важливість незалежних антикорупційних органів та судової реформи в Україні. Про це він написав у своєму Twitter.

"Мій візит до України розпочався сьогодні з зустрічі з представниками громадянського суспільства та парламенту. Сильні, незалежні та ефективні антикорупційні інституції та судові реформи мають вирішальне значення для задоволення бажань українського народу", — заявив Боррель.

Новини за темою: В ЄС заявили, що Білорусь не повинна стати "другою Україною"

Нагадаємо, раніше Жозеп Боррель заявляв, що орієнтиром для реформ і основним інструментом для зближення України з ЄС є Угода про асоціацію.

"Угода про асоціацію між Україною та ЄС є найбільш всеосяжною угодою, яку ЄС укладає з іншою країною. Це орієнтир для українських реформ і основний інструмент зближення України та ЄС, розвитку глибших політичних зв'язків, зміцнення економічних відносин і прищеплення поваги до спільних цінностей. Ми тісно співпрацюємо над його реалізацією", - зазначив віцепрезидент єврокомісії.

Loading...