Голова ВРУ вважає, що для деяких людей бюлетені заскладні, але на перебіг виборів це не вплине

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Спікер парламенту уже встиг проголосувати на одній із виборчих дільниць Києва

Людям поважного віку буде трохи складніше заповнювати бюлетені для голосування, але  глобально на перебіг виборчого процесу це не вплине.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Разумков розповів, що у нього не виникло жодних проблем із голосуванням на місцевих виборах,  адже він добре знайомий із бюлетенями.

"Я думаю, що людям поважного віку буде трохи складніше (заповнювати бюлетені для голосування, – ред.), тому що невеликий шрифт, і плюс, якщо ми говоримо про трафарет, дивлячись на те, що всі політичні сили розповідали і наочно рекламували, де повинна бути яка цифра, кожен кандидат за себе агітував, але все ж таки це буде, можливо, не так зручно, як нам усім хотілося б", – сказав спікер парламенту.

Разом з тим він зазначив, що на вибори в цілому це не вплине.

"Я переконаний, що глобально на перебіг виборчого процесу сьогодні це не вплине", – підкреслив Разумков після голосування у Києві.

Новини за темою: Разумков розповів, чи планує "Слуга народу" співпрацювати з іншими партіями після місцевих виборів

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочинають свою роботу з 08:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад — депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Інструкцію про те, як проголосувати та не помилитися, читайте ТУТ. Які повноваження отримає новообрана влада — ТУТ. Ну а про те, чому це дуже і дуже важливо, — ТУТ.

Також телеканал ZIK вестиме онлайн-трансляцію голосування. За всіма важливими новинами з регіонів і столиці можна стежити ТУТ.

Loading...