Новини » Політика Читать эту новость на русском

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розділив область між людьми зі свого оточення, - ЗМІ

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов Фото з відкритих джерел

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розділив область між людьми зі свого оточення. Така інформація періодично з'являється в медіа.

Після того, як у листопаді 2019 року харків'янин Синєгубов став очільником Полтавщини - наближені до нього люди повністю підім'яли під себе область.

Як повідомляють ЗМІ, Олег Синєгубов, ймовірно, був пов'язаний з колишнім директором ринку "Барабашово" Романом Яровим та харківським бізнесменом Всеволодом Кожем'яком. Останні отримали підтримку Олександра Павлюченка.

У медіа повідомляється, що саме після призначення Синєгубова у Полтавську область одразу почалося розставляння своїх людей по регіону. В той же час, основною людиною, яка начебто займається вирішенням усіх земельних та кадрових питань, є фінансовий директор приватного підприємства "Альфа-Капітал" Ірина Степаненко. Власник цієї фірми — місцевий авторитет Олександр Павлюченко на прізвисько "Браслет".

Крім того, всі платежі для будівельних підрядників Полтавської області - тимчасово були припинені, повідомляють ЗМІ. Через певний період їх відновили, однак з підрядників почали стягувати від 10 до 30% з обороту. А ті, хто відмовлявся платити - зіштовхувався з перевірками та обшуками.

Loading...