live

Голова Комітету з питань свободи слова звернувся до правоохоронців щодо обшуків у ЗМІ

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Щоб обшуки були як крайній захід

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова звернувся до правоохоронних органів, щоб вони використовували своє право проводити обшуки у журналістських колективах як крайній захід.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Парламентар звернув увагу на те, що за нової влади уже відбулося чотири обшуки у засобах масової інформації, і таке в українській історії відбувається уперше.

"Я буквально сьогодні підписав звернення до всіх правоохоронних органів, які мають повноваження проводити слідчі дії, щоб вони використовували своє право проводити обшуки у журналістських колективах як крайній захід, що необхідний для встановлення істини та притягнення до відповідальності винних. Ще раз підкреслюю – у разі крайньої необхідності і в такий спосіб, щоб це не вплинуло на роботу журналістів у створенні та випуску медійного контенту", – заявив нардеп.

Новини за темою: Слухання по законопроєкту про медіа: Влада хоче вирішувати, кому бути журналістом

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України Нестор Шуфрич закликав зупинитись у нахабному бажанні протиснути скандальні закони про медіа і захистити свободу слова і права журналістів.

Як повідомляли, Моніторингова місія ООН з прав людини закликала українську владу утриматися від встановлення непотрібних обмежень для роботи медіа.

Більше на цю тему читайте: "Медіагестапо: Що криється в законопроєкті "Про медіа".

Loading...