Голосування розпочалося вчасно, окремі порушення не впливають на вибори, - ЦВК

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко Facebook/Олег Діденко

Голова ЦВК зазначив: окремі виборчі дільниці відкрилися із запізненням через питання технічного характеру

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко стверджує, що голосування в Україні розпочалося вчасно. Про це він сказав на ранковому брифінгу, передає "Укрінформ".

"В цілому можна стверджувати, що голосування в Україні розпочалося вчасно, за винятком окремих виборчих дільниць, які відкрилися із запізненням, що в основному було викликано питаннями технічного характеру", - повідомив Діденко.

Також він додав, що до ЦВК надходять повідомлення про окремі порушення, які не мають системного характеру і не впливають на проведення виборів.

Новини за темою: В Україні зачинилися виборчі дільниці на місцевих виборах 2020: Онлайн-трансляція телеканалу ZIK

Нагадаємо, сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад — депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

До слова, станом на 10:00 в Україні чотири виборчі дільниці у Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській і Полтавській областях залишилися невідкритими.

Крім того, спостерігачі КВУ повідомляють, що в низці дільниць не дотримано протиепідемічних заходів. Зокрема, у чергах не дотримуються дистанції, а деякі члени комісії не одягають маски.

Loading...