Голос за чарку від кандидата: Проторченко назвала, хто і навіщо запустив процеси "гречкосійства"

Тетяна Проторченко Скріншот відео

Заскорузлі місцеві еліти вчепилися у місцеві громади, як кліщами, каже політикиня

Процеси підкупу виборців в Україні були запущені політиками десятки років тому. Їхня мета – щоб можна було купити голодну, зневірену людину, у якої цінності на рівні вилікуватися від коронавірусу за рахунок чарки від кандидата.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила заступниця голови політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

Тетяна Проторченко зауважила, що процеси "гречкосійства" в Україні були запущені політиками вже давно.

"Цей процес запущений десятки років тому нашими політиками, які руйнували взагалі виборчу систему і таку систему прямої демократії як вибори. Це зубожіння людське, відсутність стабільної системи моральних і етичних цінностей для того, щоб можна було купити голодну, зневірену людину, у якої цінності на рівні вилікуватися від коронавірусу за рахунок чарки від кандидата. Це все штучні процеси. Тепер звинувачувати категорично політикам людей у тому, що вони беруть гречку і їдять куліш, п’ють напої і йдуть на безкоштовні концерти і голосують за цих людей, – досить складно і досить важко, і, мабуть, неправильно. Це комплексна система, і кожен з нас винен у цьому і кожен зацікавлений у тому, щоб це виправити", – сказала Тетяна Проторченко.

Новини за темою: П’ята частина з усіх "виборчих" проваджень стосується можливого підкупу, - Клименко

Політикиня продовжила, що зацікавлений тільки той, хто хоче жити у цивілізованому суспільстві, натомість ті, хто перебуває при владі у місцевих радах, не хочуть, щоб ситуація змінилася.

"Місцеві еліти ці заскорузлі, які просто, як кліщами вчепилися у наші місцеві громади, не уявляють свого життя вже інакше. Але це не еліти насправді. Це ті нещасні депутати, які приходили в ради у порваних кедах і на "Жигулях" ще 10-20 років тому на хвилі якогось чергового українського піднесення, і через кілька років ставали вже ефективними менеджерами, забудовниками, бізнесменами", – зазначила Тетяна Проторченко.

Як повідомляли, одеські правоохоронці викрили голову виборчої комісії та місцевого мешканця, які організували "сітку" підкупу виборців.

Нагадаємо, раніше в Одеській області Служба безпеки України викрила посадовця мерії Подільська на підкупі членів виборчої комісії в інтересах однієї з політичних сил. Як зазначається, дії депутата координував один із керівників Одеської облради. Він має спільні бізнес-інтереси у регіоні з чинним народним депутатом України.



Loading...