"Голос" позбавив Вакарчука мандата народного депутата

Святослав Вакарчук Українська правда

Про таке рішення однопартійців попросив сам Вакарчук

У п'ятницю, 26 червня, на позачерговому з'їзді партії "Голосу" делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Про це повідомляє пресслужба партії.

Як зазначається, про таке рішення членів "Голосу" попросив сам Вакарчук. 

"Верховна Рада не залишила мені вибору, хоч я і сподівався на повагу колег до рішення вільної людини. Тому сьогодні я звертаюсь до найближчих людей, членів партії, прошу задовільнити моє прохання і припинити повноваження народного депутата", – зазначив політик. 

Новини за темою: Вакарчук працюватиме на наступних місцевих виборах, - нардеп

При цьому Вакарчук надалі залишиться активним членом партії, а до фракції "Голосу" приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку.

До слова, з'їзд ухвалив рішення стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата Вакарчука в зв'язку з його виходом з парламентської фракції "Голосу".

Новини за темою: Знову на вихід: Чому Вакарчук більше не хоче бути нардепом, і що він робитиме далі

Нагадаємо, 11 червня Святослав Вакарчук заявив, що вже вдруге збирається скласти мандат народного депутата, а відповідну заяву вже зареєстрував у Раді. 

Однак парламентарі не проголосували за припинення повноважень нардепа. Після чого Вакарчук відповів, що у зв'язку з цим йому доведеться застосувати формальну процедуру, що передбачена законом. 

Loading...