"Голос" формувався як одноразовий політичний проєкт "під вибори", – політолог

Олексій Якубін

Фото з відкритих джерел

Поступово між партіями "Голос" і "Слуга народу" погіршуються відносини, зазначив Олексій Якубін

Партія "Голос" формувалася як одноразовий політичний проєкт "під вибори" навколо однієї персони.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог, кандидат політичних наук Олексій Якубін.

Експерт прокоментував сварку у прямому ефірі, яка трапилася між чинним народним депутатом України від партії "Слуга народу" Олександром Дубінським та кандидатом на посаду міського голови столиці Сергієм Притулою, не виключивши, що скандал може бути показовим у ставленні однієї політичної сили до іншої.

"Думаю, що не без цього, тому що, згадайте: "Голос" починав минулорічну кампанію, вона велась тоді, коли "Голос" і в "Слузі народу" теж дуже хотіли зробити такий спільний альянс. Але так не склалося через те, що "Слуга народу" набрала більше, ніж вони сподівалися навіть у своїх відчайдушних мріях, на рівні мажоритарників. Тому вони зробили однопартійну більшість, і "Голос" виявився без "золотої акції". І тому ми бачимо, що поступово між цими партіями, особливо між деякими депутатами цих фракцій, погіршуються відносини", – сказав Олексій Якубін.

Новини за темою: Притула або знає, що не пройде, і цілі в нього інші, або йому набридла його робота, - Крюкова

Політолог зауважив, що в цій ситуації напрошується ще один висновок.

"Голос" формувався як такий своєрідний політичний проєкт, скоріше, одноразовий під вибори навколо персони. До речі, і в контексті "Слуги народу", тут теж багато в чому вона формувалася навколо персони. Тобто жодного окремого партійного будівництва, партійних шкіл, партійних кадрів. Ми бачимо, що нічого цього немає і не було", – зазначив Олексій Якубін.

Що ж до дискусії за участю кандидата на посаду міського голови Києва Сергія Притули, політолог зауважив, що людина, яка претендує очолити столицю, так і не назвала кількість гілок столичної підземки.

Як повідомляли, нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський і кандидат в мери Києва Сергій Притула грубо облаяли один одного в прямому ефірі. Конфлікт зав'язався після того, як Дубінський запитав у Притули, чи знає той, скільки гілок метрополітену в Києві.

Раніше повідомляли, що політична партія "Голос" вирішила висунути на посаду мера Києва телеведучого Сергія Притулу.Loading...