Гнітюче враження, – Вадим Рабінович про зустріч з новим прем’єром

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

Керівник уряду відповів на два головні запитання нардепа

Після розмови з новим очільником Кабінету міністрів України Денисом Шмигалем, який відповів на два ключові питання, залишилося гнітюче враження.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Парламентар прокоментував кадрові ротації в уряді та розповів про коротку розмову із новим очільником Кабміну Денисом Шмигалем.

"Моя зустріч із новим прем'єр-міністром відбулася ось буквально 5 хвилин. Він мені відповів на два головних питання. Я їх повторю, тому що це найважливіше, що я чув від прем'єр-міністра. Перше, я запитав, на яких засадах, на який ідеології буде формуватися Кабмін. Він сказав, що ми будемо розвивати цінності Майдану. Я попросив перелічити цінності Майдану, він не зміг. І друге, я його запитав – для того, щоб створити нову економіку, повернути її хоча б, треба торгувати з тими, з ким вигідно, продавати, кому можна продати дорожче, купувати дешевше. Тобто, чи будемо ми торгувати з усіма? І раптом я чую, він говорить: "З Росією як країною-агресором ми не плануємо торгувати". Я кажу: "Так ви торгуєте". "Не плануємо..." Ну, якесь… гнітюче враження у мене від зустрічі з новим прем'єр-міністром", – заявив Вадим Рабінович.

Народний депутат також висловив сподівання, що новий склад уряду зрозуміє, що більшість українців виступають проти того, щоб продавати землю.

Новини за темою: Уряд Гончарука завів ситуацію у глуху безвихідь, – Кацман

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Верховна Рада України 277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

Читайте також: "Парламент відправив уряд Гончарука у відставку: Кого призначать в оновлений склад Кабміну?"Loading...