Глобальних ротацій в уряді найближчим часом чекати не варто, – Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Наразі від уряду очікують подання проєкту держбюджету

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що найближчим часом не варто очікувати глобальної кадрової трансформації в Кабінеті Міністрів. Про це спікер сказав в ефірі програми "Особистий формат" в ефірі телеканалу NewsOne.

"Не думаю, що найближчим часом ми будемо бачити глобальну ротацію в Кабінеті Міністрів. Колеги виступали з критикою деяких міністрів, з чимось я можу погоджуватись, із чимось – думаю, що ні. Але сьогодні і, зокрема, під час бюджетного процесу (а я хотів би нагадати, що 15 вересня уряд повинен подати до Верховної Ради проєкт бюджету на наступний рік) і в умовах тих викликів, які стоять перед державою (це і боротьба з коронавірусом, й інші важливі аспекти нашого існування, це і війна, це непросте соціально-економічне становище), говорити про глобальну трансформацію в Кабінеті Міністрів найближчим часом, думаю, не варто", – зазначив Разумков.

На запитання щодо ймовірності кадрових ротацій в економічному блоці уряду спікер відповів: "Теоретично це можливо. І це може бути ініційовано навіть одним народним депутатом, а зал буде визначатися, чи підтримати, чи відхилити цю пропозицію".

Новини за темою: Кабмін додав у свій регламент можливість працювати дистанційно

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що до парламенту наразі не надходили пропозиції щодо припинення повноважень того чи іншого міністра.

Loading...