live

Глави МОЗ і Мінфіну подали у відставку, - Геращенко

Ірина Геращенко Facebook-сторінка Ірини Геращенко

На нараді керівництва Верховної Ради розпочалася зустріч з кандидатами на посади міністрів

Очільник Міністерства охорони здоров'я Ілля Ємець та голова Міністерства фінансів Ігор Уманський подали у відставку. Про це 29 березня ввечері повідомила народний депутат Ірина Геращенко у Facebook.

Як зазначається, у неділю на нараді керівництва Верховної Ради розпочалася зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком.

"Місяць пропрацювали міністри фінансів і охорони здоров’я, й вже подали у відставку- в розпал короновірусу.На нараді керівництва ВР відбувається зустріч з кандидатами на посади міністра енергетики Ольгою Богуславець, охорони здоров‘я Максимом Степановим і фінансів Сергієм Марченком. Всі вони.... колись працювали в команді Порошенка на різних посадах", - зазначила Ірина Геращенко. 

Нагадаємо, у неділю, 29 березня, у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови №3273 про звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я. Ініціаторами законопроєкту стали народні депутати з фракції "ГОЛОС". 

Loading...