Глава МЗС Угорщини у день виборів в Україні закликав підтримати одну з партій

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто AP

Петер Сіярто, порушуючи законодавство, закликав угорців Закарпаття підтримати політичну силу КМКС "Партія угорців України"

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто сьогодні, 25 жовтня, закликав угорців Закарпаття підтримати на місцевих виборах політичну силу КМКС "Партія угорців України". Про це він написав у своєму Facebook.

"Єдина угорська партія, КМКС, балотується на вступ до Закарпатської обласної ради, і було б погано, якби угорці залишились без представництва на рівні області", — зазначив Сіярто.

Зокрема, він закликав підтримати на виборах мера Берегового чинного міського голову Золтана Бабяка.

"Не випадково багато поглядів прикуто до Берегового, оскільки мер Золтан Бабяк зробив чудову роботу, було б добре, якби він міг продовжувати", - написав міністр.

Також Сіярто повідомив, що жителі Закарпаття, які перебувають на території Угорщини, можуть перетнути кордон для голосування і повернутися назад без зобов'язання проходити 14-денний карантин.

Як відомо, у "день тиші" та під час волевиявлення громадян, за українським законодавством, агітація забороняється.

Новини за темою: В Україні зачинилися виборчі дільниці на місцевих виборах 2020: Онлайн-трансляція телеканалу ZIK

Нагадаємо, нещодавно МЗС України звернулося до правоохоронців через неодноразове виявлення ознак політичної агітації державними службовцями Угорщини, які відвідують Закарпаття. Тоді в українському дипвідомстві заявили про наявність в Угорщини "прихованої мети".

А днями Міністерство закордонних справ Угорщини відкинуло звинувачення про втручання країни в українські вибори через заяви свого держсекретаря.Loading...