Глава Київської облради подав у відставку через інтриги перед виборами

Микола Стариченко Фото з відкритих джерел

Політик також відмовився від участі у місцевих виборах цього року

Голова Київської обласної ради Микола Стариченко написав заяву про складання повноважень перед проведенням місцевих виборів. Про це він повідомив на сайті Київоблради

За його словами, це рішення викликано "низкою інсинуацій, інтриг та брудних технологій, які набирають оберти в період передвиборчої кампанії", в яких Стариченко не хоче брати участь. 

Так, політик нагадав, що в обласній раді нещодавно створили депутатську групу "За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського", до якої він приєднався.

"Створення такої групи не означає мій перехід або депутатського корпусу до лав політичної партії "Слуга народу", - уточнив він.

Зауважимо, Микола Стариченко був одним з керівників "Радикальної партії Олега Ляшка" в області. Згодом він заявив, що не збирається продовжувати політичну діяльність і брати участь в місцевих виборах.

"Однак залишаюся в Київській області і в подальшому буду працювати на розвиток нашого краю", - запевнив він.

Новини за темою: Місцеві вибори під час пандемії: Зеленський доручив продумати механізми для безпеки громадян

До слова, на рішення Стариченка про відставку відреагував лідер РПЛ Олег Ляшко, назвавши його "політичною повією". Крім цього, депутатів, які створили в облраді групу на підтримку Зеленського, Ляшко назвав зрадниками, які "так мріють утриматися в депутатських кріслах, що, зраджуючи партію, остаточно втратили совість і елементарну пристойність".

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Однак, голосування не пройде в окупованому Росією Криму і непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей. Їх призначать окремим законом після припинення російської агресії та виведення незаконних збройних формувань.Loading...