Гілл: Дуже дивно, що Зеленський в Британії зустрічався з главою таємної розвідки

Нейтан Гілл

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Лондона дійсно зустрічався з керівником британської розвідки МІ6. Про це заявив депутат Європарламенту 2014-2020 рр. Нейтан Гілл, передає 112.ua.

Він зауважив, що про цю зустріч британська преса не повідомляла.

"Я думаю, що це дуже дивно, що голова нашої таємної служби розвідки зустрічався з вашим президентом: зазвичай переговори з президентом - це компетенція прем'єр-міністра. Але так само дивною є тема зустрічі. Це дуже важливе питання для мене особисто - свобода засобів масової інформації. Вони обговорювали створення організації для протидії тому, що вони трактують як фейкові новини. Але це дуже суб'єктивно - що є фейком, а що правдою, коли не всі факти відразу доступні всім людям", - зазначив євродепутат.

Він наголосив, що як поборник свободи медіа в Об'єднаному королівстві був би шокований, якби британська розвідка втручалася, наприклад, в роботу Бі-бі-сі чи Ай-ті-ві. Бо для функціонування демократії Британії потрібні вільні та чесні медіа.

"Для України все те ж саме. Критично важливо, щоб засоби масової інформації - усі без винятку - не потрапляли під санкції чи урядовий тиск. Для того, щоб ваш або інші телеканали могли висвітлювати новини, вам потрібна свобода ЗМІ - щоб люди самі робили висновки. І я, щиро кажучи, був би дуже розчарований, якби в моїй країні уряд, або розвідслужба, або будь-хто інший відчували, що вони мають владу і бажання змусити пресу мовчати", - підкреслив Гілл.Loading...