Геннадій Корбан звинуватив Зеленського в переслідуванні

Геннадій Корбан і Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Причиною цього стала відмова Корбана сприяти тому, щоб Філатов не став мером Дніпра

Голова Громадської ради Дніпра, бізнесмен Геннадій Корбан звинуватив президента України Володимира Зеленського в політичному переслідуванні, яке пов'язане з мером міста Борисом Філатовим. Про це Корбан розповів в інтерв'ю "Буквам". 

"Очевидно, Зеленський, більше нема кому, дав команду Венедіктовій і Баканову почати потрошити бізнес, який є у мене, моїх друзів", - зазначив бізнесмен. 

Причиною цього Корбан назвав свою відмову в проханні "Слуг" сприяти тому, щоб Філатов не брав участі в місцевих виборах. За його словами, про це особисто попросив народний депутат Юрій Кісєль. Останній нещодавно купив будинок Володимира Зеленського. 

"В одну з неділь він (Кісєль - ред.) мені сам подзвонив і попросив зустрітися. І буквально в прямому сенсі слова – знаєте, це навіть трохи наївно звучало - сказав: "Ми пропонуємо, щоб Філатов не брав участі у виборах". Я сказав, що це дуже наївна пропозиція, звучить по-дитячому... я не зовсім розумію пропозиції", - розповів Корбан.

Новини за темою: У Дніпрі Борис Філатов перемагає на виборах мера з величезним відривом від конкурентів, - соціологія

Однак, після відмови бізнесмена Юрій Кісєль пригрозив проблемами, пов'язаними з порушенням проти Корбана кримінальних справ. 

"Він мені відповів, що "якщо так, то ви повинні розуміти, що у вас буде маса проблем, пов'язаних з порушенням кримінальних справ". І ось ці проблеми стали наростати", - зазначив голова Громадської ради Дніпра. 

Відзначається, що розмова між бізнесменом і депутатом сталася в середині червня. Після чого, починаючи з наступного місяця і по цей момент систематично відбуваються обшуки.    

"Причому ведуть (обшуки - ред.) СБУ, хоча вони і відпираються, але вони супроводжують ці обшуки, Генпрокуратура, я навіть знаю, який заступник Венедіктової курирує це", – зазначив Геннадій Корбан.

Нагадаємо, раніше мер Дніпра Борис Філатов повідомляв, що перед місцевими виборами в Дніпрі Генеральна прокуратура і Служба безпеки України щодня проводять десятки обшуків. 

Loading...