live

Геннадій Корбан та Святослав Олійник у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

ZIK

Гості програми дали відповіді на всі запитання, які хвилюють глядачів

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали програму "HARD з Влащенко".

Гостями у Наташі Влащенко були голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник та очільник оперативного штабу із запобігання епідемії у Дніпрі Геннадій Корбан.

Теми програми:

  • Верховна Рада відкрила ринок землі – чим це обернеться для України?
  • Збільшення зовнішнього боргу – чи залатає такий підхід діри у держбюджеті?
  • Та як в регіонах борються з епідемією?

Про все це і не тільки – голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник та очільник оперативного штабу із запобігання епідемії у Дніпрі Геннадій Корбан у програмі " HARD з Влащенко. Підсумки дня".

Повне відео можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...