Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський балотуватиметься по Деснянському району на місцевих виборах у Києві

"Опозиційна платформа - За життя"

Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський балотуватиметься на місцевих виборах по округу №3 Деснянського району Києва від партії "Опозиційна платформа - За життя". Про це стало відомо під час з'їзду партії ОПЗЖ, де були представлені кандидати.

"Я вдячний партії за можливість стати частиною команди, яка наведе порядок у рідному місті. Протягом шести років міські чиновники перетворюють столицю в такий же хутір, з якого вони приїхали. Замість того, щоб облаштовувати інфраструктуру, будувати парки, залучати інвесторів - вони борються з назвами вулиць, пам'ятниками і вивісками російською мовою. По тротуарах неможливо пройти з коляскою, ніде немає освітлення, зате скрізь висять прапори. Пора закінчувати воювати з вітряками і починати працювати. Наша команда перетворить це місто", - заявив Артем Марчевський.

Марчевський також є керівником Молодіжного Крила ОПЗЖ, яке функціонує по території всієї України. Активісти цієї організації беруть активну участь у соціальному та політичному житті країни. Саме вони допомогли Максиму Ткачуку (хлопчикові, якому відмовили в участі в Дитячому Євробаченні через пісню "Смуглянка") записати його перший кліп, регулярно допомагають пенсіонерам і ветеранам війни, малозабезпеченим сім'ям, дітям із захворюваннями.