live

Генасамблея ООН сьогодні проведе дебати стосовно територіальної цілісності України

Генасамблея ООН завершає рік ще однією резолюцією по Криму

З відкритих джерел

Україна приділить увагу широкому спектру проблем на непідконтрольних територіях

У Генеральній асамблеї ООН відбудеться пленарне засідання, на якому розглянуть питання непідконтрольних територій України. Про це повідомив речник постійного представництва України в ООН Олег Ніколенко.

За його словами, Україна хоче приділити увагу широкому спектру проблем на непідконтрольних територіях: політичних, безпекових, гуманітарних, економічних, соціальних та культурних. Йтиметься як про Донбас, так і про Крим. Маємо близько 30 спікерів.

Він також зазначив, що з 2014 року у Генеральній Асамблеї ООН були схвалені сім важливих резолюцій: про територіальну цілісність України, про захист прав людини на Кримському півострові, а також про проблему мілітаризації частин Чорного та Азовського морів.

"Фактично, на сьогодні, ООН та її Генасамблея залишаються ключовим міжнародним майданчиком, на якому послідовно порушується питання Криму", - сказав він.

Дипломат повідомив, що українська делегація планує й надалі використовувати інструменти ООН у контексті зусиль зі звільнення українських територій.

Початок дебатів заплановано на 17:00 за київським часом.

Новини за темою: Головне із засідання Радбезу ООН щодо ситуації на Донбасі: Про що домовилися учасники у Нью-Йорку

Нагадаємо, країни-члени Ради безпеки ООН після засідання Радбезу, на якому обговорювалося виконання Мінських угод, виступили із заявою на підтримку України.

У відповідь на це представник Росії в ООН Василь Небензя звинуватив країни-члени Радбезу у "підіграванні Києву".

Loading...