Гарна обіцянка – віддати дачі дітям, проте за рік на посаді Зеленський не виконує обіцяне, – Кацман

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Скріншот відео

Президент має жити на роботі, вважає експерт

Уже рік перебуваючи на посаді президента та змінивши два уряди, Володимир Зеленський не приступив до виконання своїх обіцянок. Спочатку президента дав гарну обіцянку – віддати державні дачі дітям, проте цього не зробив.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт нагадав, що свого часу журналісти запитували у Володимира Зеленського, де він буде жити, перебуваючи на посаді президента України. Володимир Кацман зауважив, що пану Зеленському слід було б відповісти, що президент має жити на роботі.

"Президент країни, яка знаходиться в карантині. Президент країни, яка знаходиться в глибокій економічній... кризі. Президент країни, в якій триває війна, немає миру ще, немає економічної стабільності, соціальна криза, соціальний колапс, він повинен жити на роботі", – акцентував експерт.

Новини за темою: Мулик: Президент повинен пояснити українцям зміну своєї риторики з приводу держдач

Володимир Кацман продовжив, що нічого страшного у тому, що Володимир Зеленський переїхав на державну дачу, немає.

"Страшне інше: те, що вже рік перебуваючи при посаді президента, змінивши два уряди вже, він не приступив до виконання своїх обіцянок. Гарна обіцянка – віддати дітям, але віддати дітям не можна, просто привести туди дітей і поселити в Кончі-Заспі. Дивіться, для цього робляться такі речі – секвестр витрат на утримання державних органів, яким, увага, ми з бюджету щороку віддаємо мінімум мільярд гривень... У країні, повторюю, коронавірус, де збирають по крихтах і підтискають пояси соціальних виплат тощо. Ось це питання потрібно вирішувати, коли хочеш віддавати дітям, коли хочеш виконувати обіцянки", – заявив гість студії.

Експерт каже, що президент, по суті, переїхав туди, де і мав перебувати, проте, наголосив Володимир Кацман, слід звернути увагу на те, як це сприйняло суспільство. З його слів, з цього приводу немає жодного захоплення, а все тому, що президент не виконує те, що обіцяв.

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Читайте також: "Тисячі "квадратів", винний льох, солярій і басейн: Зеленський переїхав до "дачі Ющенка".