Володимир Кальцев у програмі "Треба поговорити", – повне відео

ZIK

Цікаві коментарі та обговорення ключових подій – у прямому ефірі ZIKу

В ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Треба поговорити" з ведучим Назаром Довгим.

Сьогодні в Україні та за її межами відбулася низка резонансних подій, про які треба поговорити, а допоміг це зробити гість студії – народний депутат України ("Опозиційна платформа – За життя") Володимир Кальцев.

До ефіру також долучилися народна депутатка ("Опозиційна платформа - За життя") Наталія Королевська, голова Національної ради економічного розвитку Олексій Дорошенко.

Повне відео можна подивитися просто тут:

Попередні випуски програми "Треба поговорити" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...