live

Фракція "Слуга народу" ввечері збереться на засідання – говоритимуть про позачергове засідання Ради

Марина Бардіна

Депутатка Бардіна переконана, що підхід "стадіон то стадіон" для парламенту цього разу не спрацює

Сьогодні ввечері фракція "Слуга народу" збереться на засідання. Народним депутатам представлять законопроєкти та, ймовірно, назвуть дату проведення позачергового засідання Верховної Ради.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Марина Бардіна.

Марина Бардіна зазначила, що досі дата позачергового засідання Верховної Ради не визначена, хоч, попередньо, воно мало відбутися вже завтра, 28 березня.

"Натомість нині ввечері, ніби як точно вже, збереться фракція "Слуги народу", де депутатам будуть представлені законопроєкти і, я надіюся, вже точно сказана дата проведення засідання. Натомість, мені здається, що все ж таки це засідання, яке буде на вихідних, воно має бути на Грушевського, 5, оскільки законодавством передбачене саме визначене місце проведення. Тому, мені здається, що "стадіон то стадіон" у цьому випадку не вийде. І засідання будуть проводитися або у залі засідань Верховної Ради, або у внутрішньому дворику, хоча тут питання щодо фіксації особистого волевиявлення депутатів під час голосування", –  зазначила Марина Бардіна.

Новини за темою: З'явилися жахливі знімки Хустської лікарні на Закарпатті, де лікуватимуть хворих на коронавірус

Народна депутатка зазначила, що законопроєкти, які мають розглянути на позачерговому засіданні Верховної Ради, стосуватимуться медичного та соціального блоків, натомість питання щодо запровадження надзвичайного стану не розглядатимуть.

Як повідомляли, спікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що позачергове засідання Верховної Ради відбудеться тоді, коли будуть підготовлені всі законопроєкти, які потрібно ухвалити у зв’язку з ситуацією з COVID-19.

Раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявляв, що остаточного рішення щодо того, коли відбудеться засідання Верховної Ради України, ще немає. За його словами, воно може відбутися у суботу або неділю.

Додамо, депутати Дніпровської міськради VII скликання провели сесію у новому форматі із дотриманням всіх заходів захисту від коронавірусної інфекції – на відкритому повітрі, з дотриманням соціальної дистанції та здебільшого у захисних масках.

Loading...